Karolina Rugała Makijaż Permanentny & Estetyka

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Makijaż permanentny brwi to najpopularniejsza i najskuteczniejszy sposób na pozbycie się konieczności wykonywania makijażu codziennego brwi. Zastosowanie nowoczesnych pigmentów pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Dobrze wykonany makijaż permanentny sprawia, że twarz nabiera  charakteru, a oczy stają się bardziej wyraziste. 

Makijaż permanentny jest zabiegiem polegającym na wprowadzeniu pigmentu środskornie aby pokryć odpowienid wyznacozny obszar..Uzyskanie prognozowanego efektu po zabiegu makijażu permanentnego wymaga w zależności od techniki i uwarunkowań indywidualnych organizmu jednej, dwóch,a czasami więcej procedur zabiegowych – dopigmentowania. dopigmentowanie powinno byc przeprowadzone w okresie 4-6tygodni od pierwszefo zabiegu.

W trakcie zabiegu makijażu permanentnego następuje przerwanie ciągłości tkanek co powoduje, że zabieg może być bolesny, a stopień subiektywnego odczuwania bólu jest powiązany z indywidualną tolerancją na ból. W przypadku niskiej tolerancji na ból, można zastosować krem znieczulający. W zależności od okolicy zabiegowej, metody, techniki i sposobu wykonania zabieg trwa od 60 do 180 minut.

Metoda ombre / puder

Jest to metoda pigmentacji polegająca na lekkim cieniowaniu bądź też na mocniejszym zaznaczeniu linii brwi. Efekt końcowy przypomina zabarwienie brwi henną lub rozcieniowany puszysty cień.

Metoda combo Fusion

Metoda polega na połączeniu włosa maszynowego na przodach brwi, który imituje naturalny włos i wypełnia braki z metodą ombre/puder,która pokryta jest reszta brwi.

2

MOJE PORTFOLIO

Zapraszam do galerii moich prac.