Karolina Rugała Makijaż Permanentny & Estetyka

SZKOLENIA

INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z DOŚWIADCZONĄ TRENERKĄ 

Mikropigmentacja, czyli makijaż permanentny, jest zabiegiem polegającym na wprowadzaniu w skórę specjalnego barwnika przy pomocy igły.

W przypadku szkoleń z makijażu permanentnego brwi, powiek czy ust Kursantki mogą zdecydować się na naukę techniki różnych metod pigmentacji. 

Do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie usług kosmetycznych, dedykuję szkolenie podstawowe BASIC BROWS.  Dla Wizażystek, Manikiurzystek oraz Kosmetyczek, pragnących rozwinąć swoje umiejętności, opracowałam program szkoleń MASTERCLASS lub QUICK LIPS.
Doświadczone Linergistki, które chciałyby opanować moją autorską metodę wykonywania makijażu permanentnego, mogą skorzystać z 1-dniowego szkolenia łączącego różne metody.

Young woman undergoing procedure of permanent lip makeup in tattoo salon, closeup

Podczas szkolenia PMU otrzymasz wiele praktycznych wskazówek, które z pewnością wykorzystasz w swojej codziennej pracy. Dodatkowo, możesz liczyć na moje wsparcie po zakończeniu szkolenia. W trosce o najwyższą jakość prowadzonych szkoleń każdy z uczestników otrzymuje odpowiednie narzędzia, wiedzę oraz wsparcie na każdym etapie zaznajamiania się z technikami makijażu permanentnego.

Cream Minimalist Etsy Shop Icon (19)
BASIC BROWS

Szkolenie BASIC BROWS to szkolenie dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym. 
Oferuję Ci kompleksowe szkolenie z podstaw PMU. W zaledwie kilka dni poznasz tajniki sztuki mistrzów makijażu.

*CENY SZKOLEŃ PODANE W KWOCIE NETTO 

Cream Minimalist Etsy Shop Icon (17)
MASTERCLASS

Szkolenie MASTERCLASS powstało z myślą o osobach, które chcą wzbogacić swoją wiedzę i technikę z zakresu pigmentacji powiek. Tego typu zabieg makijażu permanentnego cieszy się ogromną popularnością, więc warto włączyć go do oferty swojego salonu. 

*CENY SZKOLEŃ PODANE W KWOCIE NETTO 

Cream Minimalist Etsy Shop Icon (18)
mAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Szkolenie autorską metodą QUICK LIPS to szkolenie przeznaczone  dla osób, którym zależy na zdobyciu nowych umiejętności, dla osób które rozpoczynają swoją drogę z makijażem permanentnym jak i osób, które chcą poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe zabiegi lub chcą podnieść swoje kwalifikacje i dopracować swój warsztat. 

*CENY SZKOLEŃ PODANE W KWOCIE NETTO